Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

17 Eylül 2013

Uğur Böceği Şekilli Lip Balm

Tekrar merhaba!

Can arkadaşım Şirine dün staj işlemlerini halletmek için günübirlik Sakaya'ya gitti, gitmişken platonik aşkım olan Gratis'e uğradı ve sipariş ettiğim The Balm ürünlerinin indirimde olmadığını, Essence ürünlerinin de bulunmadığını görünce bana sevimli mi sevimli bu lip balmı alarak süpriz yaptı!Bu sevimli ötesi lip balmın öyle tatlı bir kokusu var ki... Yeme de yanında yat dedikleri cinsten! Altındaki çevirmeli kapağı açınca işte bu şekilde parmağınızla sürebileceğiniz, mis gibi meyve kokulu lip balm çıkıyor karşınıza. Hem de anahtarlık şeklinde oluşuyla her daim yanınızda :)


Dudağımdaki duruşu bu şekilde, abartısız, gayet doğal... Nemlendirmesi ve beslemesi ne kadar iyi orasını bilemeyeceğim, sonuçta süs amaçlı bir ürün, ama çok kalıcı olduğunu söylemeliyim. Tint etkisi öylesine kuvvetli ki parmağımdan ıslak mendil bile çıkaramadı! 

Her genç kızın ( özellikle bu genç kız bloggersa :D ) sahip olması gereken şirinlik abidesi bir şey bu. Ben ki bayılırım böyle şeylere; anahtarlık şeklinde lip balmmış, telefon süsü şeklinde rujmuş... Kim sevmez ki :)

Şirin'e burdan bi kez daha teşekkürlerimi iletiyorum, hoşçakalınnnn!
 ❀❀❀


4 yorum:

 1. Birden fazla özellik bir arada olunca, içimizdeki kız çocuğu harekete geçiyor tabii:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen öyle, hatta bence içimizdeki kız çocuğu hiç durmuyor :)

   Sil
 2. güle güle kullan bebişim :) gratis görünce bir şey almadan çıkmak ayıp olurdu zaten :)

  YanıtlaSil