Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

16 Ocak 2014

Bursa Moda ve Kozmetik Bloggerlerı Buluşması

Herkese merhaba!

Çok yoğun atlattığım final döneminden sonra, her zamanki gibi müthiş eğlenceli geçen blogger buluşmamızın detaylarını anlatmak üzere karşınızdayım. Bu yoğun sınav dönemimde bir güncük kendime izin verdim ve daha önce zaten bir kez kaçırmış olduğum buluşmayı bu sefer kaçırmamalıyım dedim. İyi ki de kaçırmamışım! Süperdiiiii! :)

Geçen pazar biz Bursalı moda/kozmetik blog yazarları, sevgili Neşe ve Özlem'in organizatörlüğünde yine FSM Benzin Cafe'deydik. Öncelikle Benzin Cafe'ye her buluşmamızda bize ev sahipliği yaptığı için, birbirinden enfes onlarca çeşit ikramları için, sürekli ilgileri, alakaları, çay-kahve servisleri için kocaman bi teşekkür etmek istiyorum :)


Biz saat 2 sularında oradaydık, ama organizatörler Özlem ve Neşe erkenden gidip yine bir sürü emek harcamışlar, masalarımızı düzenlemişler, hepimizin önüne paketlerimizi koymuşlar :) Sadece bu kadar mı? Elbette hayır!


Sonra yavaş yavaş Benzin Cafe'nin ikramları gelmeye başladı. Allah'ım o nasıl bolluk, masalara sığmadı ikramlar! Şu güzelliğe bakar mısınız, kapli kurabiyeler, mozaik pastalar, kakaolu kekler, tatlı-tuzlu kanepeler, çaylar, kahveler, neler neler! Hangisini yiyeceğimizi şaşırdık, tabi ki bayan olmamızın kaçınılmaz sonucu olarak masamızda diyet muhabbetleri aldı başını gitti, ama tüm bunlara nasıl hayır diyebiliriz ki! :)


Bir de konuğumuz vardı o gün. Fulser firmasından Esma Hanım bizleri ürünleri hakkında bilgilendirmek üzere oradaydı. Nasıl zarif bir bayan! Mr. Asam Sihirli Fondöten, Tresan ve Krauterhof ürünlerini tanıttı. Tabiki bize hediyelerle gelmişti. Ancak şu kadarını söylemeliyim ki, fondötene BA-YIL-DIM! Bu fondöten tek ton, yani renk seçeneği yok, köpük yapıda. Sihri de işte buradan geliyor, sürdüğünüz anda kendi cildinizin rengini alıyor. Ve o kadifemsi hissi anlatılmaz, yaşanır! Eczanelerde bulabileceğiniz Mr. Asam Magic Finish Fondöten çok yakında Watsons'larda raflarda olacak üstelik!


Bunlar dışında bir süpriz daha vardı. 3b Dream ve Lunlun Çiçek firmalarından gelen fotoğraf çerçeveleri, konuşma balonları o kadar eğlenceliydi ki! Elimizden düşürmedik hiç birimiz, onlarca fotoğraf çekindik!


 İşte böyle birbirinden eğlenceli pozlar çıktı ortaya :)


 Bu da günün sonuna doğru bir kare. 

Bu blog sayesinde edindiğim arkadaşlıklar, girdiğim ortamlar o kadar güzel ki, her defasında "İyi ki böyle bir hobi edinmişim." diyorum. Evde can sıkıntısından giriştiğim blog dünyasında bu kadar güzel arkadaşlıklar edineceğimi bilseydim çok daha önce girişirdim bu işe. Çok güzel muhabbetler ettik, her birimiz çok iyi anlaştık. Sık sık ta buluşmalar düzenleyip bu dostluğumuzu pekiştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz :)

Özlem ve Neşe'ye teşekkürlerimi ve öpücüklerimi gönderiyorum, emekleri paha biçilemez. Hediyeler ve sponsorlar mı? Bi sonraki yazımda, takipte kalın!

Sevgiler :)

Katılan Arkadaşlarım;


 FSM Benzin Cafe İletişim:

0224 243 70 30
0224 243 47 43

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder