Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

1 Mayıs 2014

Kişiye Özel Defter; Nideno.com

Merhabalar!

Öncelikle tüm emekçi işçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı ve tüm İslam aleminin Regaib Kandili'ni kutlarım. 

Bu gün, Masum İnciler Pink Spring Party'mizde sponsorlarımızdan biri olan Nideno.com'dan ve ismimize özel hediyelerinden bahsetmek istiyorum. Açıkçası bu markayla partiyi düzenleyen arkadaşım Burcu sayesinde tanıştık çoğumuz. 


Hediyelerimiz arasından ismimize özel hazırlanmış, pembe deri kaplı bu harika defter çıkınca hepimiz bayıldık! Burcu'cum partimizin konseptine uygun olsun diye pembe deri kapaktan yana kullanmış tercihini, çok ta iyi yapmış. Pembe aşığı biri olarak bayıldım!


Nideno.com, 2013 yılında, fark yaratmak, herkesin herşeyinin tek düze ve aynı olduğu şu günlerde bazı eşyaları bari kişiselleştirerek kişiye özel yapmak amacıyla kurulmuş. Siz sadece hayal ediyorsunuz, gerisini Nideno.com hallediyor. Burcu'nun bizim için tasarladığı defterler çizgili, 96 yaprak ve orta boy, eğer isterseniz küçük veya büyük boy tercih edebiliyorsunuz. Spiralli ve kapağı oldukça sert, pembe deri kaplı. 


Defterler bize geldiğinde oldukça sert bir karton kutu içerisindeydi, yani size ulaşana dek hasar görmemesi için her şey düşünülmüş. Ayrıca sitede sadece düz renkli, deri tasarımlar değil, desenli rengarenk kapaklar ile kumaş ve ahşap kaplamalar da yer alıyor, ya da eğer isterseniz kendi görselinizi yükleyip istediğiniz bir tasarıma sahip olabiliyorsunuz. Spiralli dışında iplik dikişli de olabiliyor eğer dilerseniz. Spiralin rengini bile seçebiliyorsunuz, fazlasıyla özel değil mi :)


Kapak yazısı olarak sadece kendi isminizi değil, ne dilerseniz onu yazdırabilirsiniz. Sayfa tipi de düz, çizgili veya kareli olmak üzere 3 seçenek sunuyor bizlere, sayfa rengini bile kendiniz ayarlıyorsunuz! Harika!


Fiyatlarsa böylesine özel bir eşya için gayet uygun;
küçük boy 17.90
orta boy 22.90
büyük boy 26.90

lira olarak değişiyor. 4-5 bölmeli basit okul defterlerimize bile 15-16 lira verdiğimizi düşünürsek, tamamen kendi adımıza özel kişisel ve bir o kadar kaliteli bir eşya için oldukça makul. 

Dilerseniz kendinize, dilerseniz de yazıp çizmeyi, kırtasiye ürünlerini seven bir yakınınıza hediye olarak yaptırabilirsiniz, kesinlikle harika ve çok çok özel bir hediye olacağından şüpheniz olmasın. Şahsen ben hala kullanmaya kıyamadım, benim için çok özel bir hediye olduğundan ancak çok özel bir şeyler yazmak için kullanacağım :)

Nideno.com'u keşfetmek için hala ne duruyorsunuz, hemen tıklayın ve birbirinden özel defterlerin arasından kendinizinkini tasarlayın! 

Teşekkürler Nideno!

Hoşçakalın...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder