Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

29 Mart 2015

8 Mart Cosmo & Care Kahvaltı Etkinliği

Herkese mutlu pazarlar!

Biz Bursalı bloggerlar olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde çok güzel bir etkinlikteydik. Geçtiğimiz yaz başında Bursa'ya ilk şubesini açan kozmetik ve kişisel bakım marketi Cosmo & Care, bu özel günde bizler için harika bir kahvaltı etkinliği düzenlemiş, gitmemek olur mu :) Merak edenler için; etkinliğimiz Bursa Seyami Usta Tarihi Kebap ve Kaburga'da gerçekleşti. İlk kez gittim ve mekana gerçekten bayıldım. Sizin de gördüğünüz gibi üst kattaki gayet şık salon tamamen bize tahsis edilmişti ve deyim yerindeyse masada bir tek kuş sütü eksikti :) İşini fazlasıyla ciddiye alan garsonlar etrafımızda dört döndü, bayağı şımartıldık diyebilirim :)


Fotoğrafta da gördüğünüz gibi masamızda çeşit çeşit peynirler, reçeller, jambon ve salamlar, envai çeşit börek çörekler, menemen ve omletler, daha neler neler vardı! Bursalılara hafta sonu brunch ve kahvaltıları için öneririm. Ayrıca masamızda biz bloggerlardan başka önemli misafirlerimiz olduğunu da fark etmişsinizdir :)

Hep birlikte keyifli muhabbetler eşliğinde edilen enfes kahvaltı sonrasında, Cosmo & Care mağazalarının kurucusu Metin Bey ile mağazaları hakkındaki görüşlerimizi, sektördeki yenilikleri, bizim düşünce ve isteklerimizi, sosyal medyadaki yenilikleri ve daha bir çok şey hakkında fikirlerimizi paylaştık. Watsons-Gratis gibi büyük kozmetik zincirlerinde büyük bir hızla yer almaya başlayan yabancı drugstore markaları Cosmo & Care'de de görmek istediğimizi, daha fazla kitleye ulaşabilmeleri için daha fazla şube istediğimizi anlattık, daha fazla kişiye ulaşabilmeleri için neler yapılabileceğini konuştuk. Metin Bey de bize çok güzel gelişmelerin müjdesini verdi, çok yakında daha fazla mağaza ve çok daha fazla ürün çeşitliliği bizleri bekliyor. Ayrıca şuan sizlere söyleyemeyeceğim başka süpriz gelişmeler de yolda :) 

Tüm bu fikir alış verişlerinden sonra yine eğlenceli anlarımızı ölümsüzleştirme derdine düştük tabii ki! Elite dergisi de bizlerle birlikteydi, dergiyle ilgili de sohbetler ettik. Eğer hayata geçirebilirsek yakında o cepheden de süprizler duyabilirsiniz :)


Çekilen onlarca selfie'den seçebildiklerim :) Bol kahkahalı, çok keyifli bir etkinliğin ardından Cosmo & Care ekibi bizi eli boş göndermedi, bizlere bir çanta dolusu ürün ve en önemlisi de bir demet kırmızı karanfil hediye ederek Dünya Kadınlar Günü'nün anlam ve önemini bir kez daha vurguladılar :)


Bir yanda Metin Bey bana hediyelerimi ve çiçeğimi takdim ederken, bir yanda da bu güzel etkinlikten sonra benimle gelenler :) 

Öncelikle bu harika kahvaltı etkinliği, hoş sohbetleri ve güler yüzleri için, sonrasında da cici hediyeleri ve güzelim çiçekleri için başta Metin Bey ve organizasyonu düzenleyen Simge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu arada unutmadan, Cosmo & Care şu anda Bursa'da Fomara ve Altıparmak şubeleri olmak üzere şimdilik 2 noktada sizlere hizmet sunuyor, yakın zamandaki süprizlerinden ve indirimlerinden haberdar olmak için sosyal medyadan takibe almayı unutmayın!

 Instagram (@cosmocaretr)
Facebook (Cosmo & Care)
Twitter (@cosmocaretr)

Hoşçakalın!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder